Vishay WR506170A2610G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 261ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2610G510001K
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 261 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 261R 2% A1