Vishay WR506170A2203JGP00
Res Metal Oxide 220kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.75%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 220000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
220K¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 20mm
WR5 220K 5% RP