Vishay WR506170A2008J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 2ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2008J510001K
4d
TTI EuropeWR506170A2008J510001KTape & Reel
15h
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 2 Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 2R0 5% A1
2 OHM 5% 3W 200PPM