Vishay WR506170A1803JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 180000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1803JGP0001500
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 180k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 180K 5% RP