Vishay WR506170A1603JGP00
Res Metal Oxide 160kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1603JGP0001500
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 160000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR5 160K 5% RP