Vishay WR506170A1509JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 15ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1509JGP0001500
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
WR5 15R 5% RP