Vishay WR506170A1209J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 12ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1209J510001K
15h
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WR5 12R 5% A1