Vishay WR506170A1203JGP00
Res Metal Oxide 120kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1203JGP0001500
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 120000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR5 120K 5% RP