Vishay WR506170A1100GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 110ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1100GGP0001500
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 110 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 110R 2% RP