Vishay WR506170A1009JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 10ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ12年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res Metal Oxide 10Ohm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 10R 5% RP