Vishay WR506170A1002G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 10000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Future Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
Res Metal Oxide 10kOhm 2% 3W ±200ppm/K Conformal Axial Box
WR5 10K 2% A1