Vishay WR506170A1001JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1001JGP0001500
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WR5 1K0 5% RP