Vishay WR506170A1001GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+114%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WR5 1K0 2% RP