Vishay WR404140A5101JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 5100ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A5101JFE0002500
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
Res Metal Oxide 5.1kOhm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 5K1 5% RE