Vishay WR404140A3009JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 30ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A3009JFE0002500
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
Res Metal Oxide 30Ohm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 30R 5% RE