Vishay WR404140A1100JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 110ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1100JFE0002500
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
Res Metal Oxide 110Ohm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 110R 5% RE