Vishay WKP472MCPQH0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0047uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Datasheet4ページ5年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
WKP X760Y500VAC 4700pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 4700PF 760VAC Y5U RADIAL