Vishay WKP470MCPEF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5S, 4.7e-05uF, Through Hole Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-60.65%
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
説明
Ceramic Disc Capacitors 47pF 20% X1 760VAC/Y1 500VAC
WKP X760Y500VAC 47PF ±20% Y5S BULK E3
CAP CER 47PF 760VAC Y5S RADIAL
Radial Disc WKP 760VAC 47pF ±20% Y5S