Vishay WKP222KCPEF0KR
Cap Ceramic 0.0022uF 760VAC/500VAC K4000 10% (13 X 6mm) Radial 12.5mm Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Datasheet4ページ8年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Ceramic Capacitor, Ceramic
WKP X760Y500VAC 2200pF ±10% Y5U BULK E3
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL