Vishay WKO152MCPCREKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, K4000, 0.0015uF, 4720
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Datasheet4ページ8年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-07-28
LTD Date2026-01-24
説明
Capacitor, ceramic,1.5Nf,20-% Tol,20+% Tol |Vishay WKO152MCPCREKR
WKO X440Y300VAC 1500pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL