Vishay WK80922009108J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 9.1ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922009108J5C000500
4h
TTI EuropeWK80922009108J5C000500Ammo Pack
5h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ12年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
9.1 OHM 5% 4W 200PPM
WK8 9R1 5% AC