Vishay WK80922006192G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 61900ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WK8 61K9 2% AC