Vishay WK80922005107J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 0.51ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922005107J5C000500
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 510m Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 R51 5% AC