Vishay WK80922004708G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 4.7ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922004708G5C000500
13h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 4.7 Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 4R7 2% AC