Vishay WK80922004707J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 0.47ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922004707J5C000500
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 470m Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 R47 5% AC