Vishay WK80922003908G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 3.9ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003908G5C000500
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.9 Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 3R9 2% AC