Vishay WK80922003308J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 3.3ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003308J5C000500
6h
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WK8 3R3 5% AC