Vishay WK80922003302J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 33000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003302J5C000500
4d
TTI EuropeWK80922003302J5C000500Ammo Pack
15h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Future Electronics
サプライチェーン
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
WK80922 Series 33 kOhm ±5 % 4 W High High Power Metal Oxide Leaded Resistor
WK8 33K 5% AC
33K OHM 5% 4W 200PPM