Vishay WK80922003301J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 3300ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003301J5C000500
12h
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor, 3.3 kOhm, ± 5%, 4 W, Axial Leaded, Metal Oxide, High Power
WK8 3K3 5% AC