Vishay WK80922003300G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 330ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003300G5C000500
4d
TTI EuropeWK80922003300G5C000500Ammo Pack
3h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 330 Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 330R 2% AC