Vishay WK80922002402J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 24000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002402J5C000500
14h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 24k Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 24K 5% AC