Vishay WK80922002372G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 23700ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002372G5C000500
4h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 23.7k Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 23K7 2% AC