Vishay WK80922002201J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 2200ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002201J5C000500
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
WK8 2K2 5% AC