Vishay WK80922001802J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 18000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922001802J5C000500
4d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WK8 18K 5% AC