Vishay WK80922001003J5C00
Res, 100K, 5%, 4W, Axial, Metal Oxide Rohs Compliant: Yes |Vishay WK80922001003J5C00
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ12年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1.05%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Stackpole ElectronicsRSMF3JT100K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR WR5 0.236Diax0.650L 6.00mmx16.50mm 3W 100kOhm ±200ppm/C
Stackpole ElectronicsRSF1JT100K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT100K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 100000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 100000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Metal Oxide 100K Ohm 5% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo Pack
RES, 100K, 5%, 4W, AXIAL, METAL OXIDE;
RES,HIGH POWER,METAL OXIDE,10K,5%,BLK
100K¦¸ ¡À5% 4W ¡À200ppm/¡æ ,D9XL20MM 20mm
电阻, 100K, 5%, 4W, 轴向引线, 金属 氧化物;