Vishay WK202070C5238F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 5.23ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginIndia
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 5.23 Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 5R23 50 1% A2