Vishay WK202070C3001F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C3001F220002K
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WK2 3K0 50 1% A2