Vishay WK202070C1742F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 17400ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C1742F220002K
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 17.4k Ohm 1% 1W ±50ppm/°K Axial Leaded T/R
WK2 17K4 50 1% A2