Vishay WK202070C1009F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 10ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ12年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.68%
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor, 10 Ohm, ± 1%, 1 W, Axial Leaded, Metal Oxide, High Power
10¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 8mm
WK2 10R 50 1% A2