Vishay WK202070B8202J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 82000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B8202J220002K
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
Res Metal Oxide 82kOhm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 82K 100 5% A2