Vishay WK202070B7502G2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 75000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B7502G250005K
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 75k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 75K 100 2% A5