Vishay WK202070B5102J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 51000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B5102J220002K
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WK2 51K 100 5% A2