Vishay WK202070B4700J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES,HIGH POWER,METAL OXIDE,470,100PPM,5%
WK2 470R 100 5% A2