Vishay WK202070B3902J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 39000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3902J220002K
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 39k Ohm 5% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 39K 100 5% A2