Vishay WK202070B3901G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3900ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3901G220002K
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.9k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 3K9 100 2% A2