Vishay WK202070B1809J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 18ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1809J250005K
3d
データシート & ドキュメント
説明
Res Metal Oxide 18Ohm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 18R 100 5% A5