Vishay WK202070B1601G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1600ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1601G220002K
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 1.6k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 1K6 100 2% A2