Vishay WK202070B1503J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 150000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1503J220002K
3d
データシート & ドキュメント
説明
High Power Metal Oxide Leaded Resistors
WK2 150K 5% 1,0W TK100
WK2 150K 100 5% A2