Vishay WK202070B1009J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 10ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1009J220002K
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ12年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
Res Metal Oxide 10Ohm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 10R 100 5% A2