Vishay WK202070B1009G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 10ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1009G220002K
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ12年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WK2 10R 100 2% A2